Follow Us

How To Deal With Winter Sadness? Czyli Jak Poradzić Sobie z Zimową Chandrą.By  KattieOfficial     19:33     

Każdy z nas szybko przyzwyczaja się do letniej pogody, długich dni i ciepłych wieczorów. Jesień już na dobre zawitała w naszym kraju, ale niestety niedługo zastąpi ją mroźna i długa zima. Trudno jest przyzwyczaić się do noszenia zimowej kurtki, ciepłych butów czy grubego szalika i czapki. Dla wielu z nas ta pora roku kojarzy się z wiecznym smutkiem i lenistwem, ale wcale nie musi tak być. Specjalnie dla Was przygotowałyśmy nasze rady, które mamy nadzieję pomogą przetrwać ten czas.

"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
~ Marilyn Monroe
Dla dziewczyn, ale i nie tylko dobrym sposobem mogą być zakupy. Zawsze miło jest dodać jakiś element do naszej szafy, którym spokojnie będziemy mogły pochwalić się wśród znajomych. Jeżeli jednak nie macie ochoty powiększać swojej kolekcji ubrań, zawsze możecie znaleźć drobny gadżet do domu. Przecież zawsze znajdzie się coś, co może przydać się przyszłości.

"Tylko to, co gotujesz z miłością, jest naprawdę smaczne." 
~ Alison Singh Gee
Jednym z naszych zainteresowań jest gotowanie, a nie ma lepszej pory roku na tę aktywność niż zima. Nie ma nic lepszego od zapachu ciepłych i pysznych ciast roznoszącym się po domu. Pamiętajcie, że zjedzenie czegoś słodkiego od czasu do czasu to nie grzech, a czysta przyjemność.

"Nawet z pozoru najdziwniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym." 
~ Stephen King
Zima to najlepszy czas na rozwój naszych zainteresowań. Długie wieczory w domu nie zawsze trzeba spędzać przed telewizorem. Istnieje wiele alternatyw dla biernego spędzania czasu. Jeżeli nie macie pomysłu, poszukajcie ich w sieci! Naszymi ulubionymi są robótki ręczne czy antystresowe kolorowanki.

 Kreatywność i Mindfulness EMPIK / perfumy ZARA / szminka RIMMEL

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła." 
~ Wisława Szymborska
Wieczór pod kocykiem, z dobrą książką i kubkiem gorącej czekolady to czas idealny. Nic lepiej nie odpręża jak oderwanie się od świata rzeczywistego. Nie lubisz czytać? W takim razie polecamy Ci film lub serial, który od dawna chciałaś obejrzeć, ale nigdy nie miałaś czasu. Zima to najlepszy czas na odrabianie zaległości.

7 Razy Dziś EMPIK / Gwiazd Naszych Wina EMPIK / Igrzyska Śmierci Kosogłos część 1 EMPIK / Mój Biegun EMPIK / wosk YANKEE CANDLE

"Im więcej odpoczywasz, tym dłużej żyjesz."
~ John Ronald Reuel Tolkien
Zadbaj o siebie i poświęć sobie trochę czasu. Nie zapominaj, że po zimie przyjdzie wiosna, a po niej zacznie się upragnione lato, podczas którego miło jest pochwalić się wysportowanym ciałem. Trening dwa razy w tygodniu wystarczy, aby utrzymać formę do lata. Po nim dla odprężenia weź dłuższą kąpiel z aromatycznym olejkiem lub płynem do kąpieli. Poczujesz się jak nowo narodzona.

Losing Hope EMPIK / perfumy ZARA/ świeczka BATH & BODY WORKS 

Wiemy, że przez zimową pogodę chodzimy zaspani i wiecznie zmęczeni, ale postarajmy się aby nie spać do późna. Nie pozwólmy, aby nasz organizm jeszcze bardziej się rozleniwił. Zresztą dnie są krótkie, korzystajmy ze światła ile się da.

Podzielcie się na nami swoimi sposobami na przetrwanie zimy. Chętnie o nich przeczytamy i kto wie, może wykorzystamy w naszym życiu. Trzymajcie się ciepło. 

About KattieOfficial

17 year old girls from Lodz. Kattie is the mix of our names (Kinga and Pattie) We create this blog to show our innovative view of fashion. Our main idea is to inspire people and make progress every day.
Jesteśmy 17-letnimi dziewczynami z Łodzi. Kattie to połączenie naszych imion (Kinga i Pattie) Założyłyśmy bloga aby pokazać nasze spojrzenie na modę. Głównym celem jest zainspirowanie naszych odbiorców oraz rozwijanie się każdego dnia.

1 komentarz:

  1. super, zapraszam serdecznie do mnie :)
    http://seepaula.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń


Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

NEWSLETTER

Translate