Follow Us

Fashion Icons For Teenagers - Selena GomezBy  KattieOfficial     17:03     
Ivory - Movement

W ostatnim czasie trochę więcej do Was piszemy, ale nie bójcie się, już niedługo pojawi się nowy post z kolejnymi stylizacjami. Dzisiejsza notka to autorstwo jednej z nas, ponieważ chciałybyśmy przedstawić Wam nasze ikony stylu, a niekoniecznie zgadzamy się ze sobą w tej kwestii. Na końcu, możecie sprawdzić, która z nas była jego autorką. 
Absolutną inspiracją modową dla wielu nastolatek (w tym również dla mnie) jest Selena Gomez, o której dzisiejsza notka. Amerykanka z łatwością łączy ze sobą zmysłową kobiecość oraz nastoletnią wolność, co daje oszałamiający efekt. Na ulicach Los Angeles piosenkarkę można zobaczyć w podartych jeansach, over-size'owym t-shircie połączonych z idealnie dopasowanymi do stylizacji butami. Na czerwonym dywanie aktorka pozostaje wierna minimalizmowi z nutką młodzieńczego szaleństwa.
Jeżeli chciałybyście kiedyś zainspirować się jej stylem, na dole znajdziecie kilka zdjęć, które dla Was przygotowałam. 

 
Source: Tumblr

A Wam, jak podoba się styl Seleny? Piszcie w komentarzach. 

K.

About KattieOfficial

17 year old girls from Lodz. Kattie is the mix of our names (Kinga and Pattie) We create this blog to show our innovative view of fashion. Our main idea is to inspire people and make progress every day.
Jesteśmy 17-letnimi dziewczynami z Łodzi. Kattie to połączenie naszych imion (Kinga i Pattie) Założyłyśmy bloga aby pokazać nasze spojrzenie na modę. Głównym celem jest zainspirowanie naszych odbiorców oraz rozwijanie się każdego dnia.

1 komentarz:

  1. Jest świetny i do niej pasuje. :) Moim modową iconą jest Danielle Peazer.

    OdpowiedzUsuń


Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

NEWSLETTER

Translate