Follow Us

Fashion Icons For Teenagers - Kendall JennerBy  KattieOfficial     20:53     
CHVRCHES - The Mother We Share

Nadszedł czas na kolejną notkę z nowego cyklu "Fashion Icons For Teenagers". Tym razem chcę Wam przedstawić moją inspirację, którą jest Kendall Jenner. Młoda amerykanka prezentuje swoją nienaganną figurę w oszałamiających strojach nie tylko na pokazach, ale również w codziennym życiu. Wszystkie jej stylizacje są przemyślane w każdym calu. Modelkę bardzo często można zobaczyć w idealnie dopasowanych spodniach, które podkreślają jej długie nogi oraz crop topach, bądź over-size'owych t-shirtach. Jeśli podoba Wam się styl Kendall i chciałybyście się odrobinę nią zainspirować, poniżej znajdziecie kilka zdjęć, które wybrałam specjalnie dla Was. 


Source: Tumblr
A Wam, jak podoba się styl Kendall? Czekam na Wasze komentarze.

P.

About KattieOfficial

17 year old girls from Lodz. Kattie is the mix of our names (Kinga and Pattie) We create this blog to show our innovative view of fashion. Our main idea is to inspire people and make progress every day.
Jesteśmy 17-letnimi dziewczynami z Łodzi. Kattie to połączenie naszych imion (Kinga i Pattie) Założyłyśmy bloga aby pokazać nasze spojrzenie na modę. Głównym celem jest zainspirowanie naszych odbiorców oraz rozwijanie się każdego dnia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz


Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

NEWSLETTER

Translate